ilustračný obrázok

Voľná maľba - workshop

Pohodový, priateľský, uvoľnený workshop, ktorý Vás neobmedzí v námete, technike, farebnosti ani v štýle maľby. 

  • Workshop Voľnej maľby je vhodný pre účastníkov všetkých úrovní: úplných začiatočníkov aj pokročilých. V ateliéri je k dispozícii množstvo reprodukcií od známych aj moderných maliarov ale aj množstvo fotografií a ďalších zaujímavých námetov. 
  • V úvode workshopu si vyberiete námet alebo si môžete aj priniesť vlastný (fotografiu z dovolenky, obľúbené miesto, osobu...). Lektor Vás postupne prevedie celým postupom maľby. Podľa náročnosti námetu si môžete obraz počas workshopu dokončiť alebo pokračovať v maľbe na našich pravidelných lekciách Voľnej maľby.
  • Týždenný kurz Voľnej maľby prebieha každú stredu od 18.00 do 20.00 hod. Na lekciách tohto kurzu si môžete dokončiť svoje dielka z workshopu, prípadne pracovať na nových. Kurz prebieha celoročne s výnimkou lektných mesiacov. V našej galérii nájdete zábery z ateliéru.

Priebeh workshopu:

14.00 - 14.30 h. / výber reprodukcie a veľkosti plátna 

14.30 - 15.00 h. / rozkreslenie námetu

15.00 - 16.00 h. / rozvrhnutie farebnosti obrazu, ako na miešanie farebných tónov

16.00 - 17.00 h. / dokončovanie maľby, detailov, farebnosti, svetelnosti a atmosféry obrazu

Materiál:

V cene workshopu sú všetky pomôcky na maľbu akrylovými alebo olejovými farbami. Potrebné je priniesť si sadu plochých štetcov rôznych veľkostí. K cene workshopu sa dopláca cena plátna podľa zvolenej veľkosti. Štandardná veľkosť plátna je 40 x 50 cm.

Recenzie

Váš príspevok

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Meno:
neprihlásený

Príspevky môže vkladať iba prihlásený používateľ.

Figurálna kresbaVoľná maľbaPríprava na talentové skúškyIndividuálne lekcie kresby a maľbyDarčeková poukážka Staromajstrovská maľba I.Zlátenie a abstrakciaAkadémia aktuVoľná maľba - workshop