ilustračný obrázok

Učím sa od... Daniel Brunovský

Originálny maliar, sochár aj tvorca šperkov. Jeho tvorba má v sebe čosi tajomné, mystické, záhadné. Pozýva diváka do svojho príbehu, aby sa prešiel neznámou krajinou a objavoval svet imaginácie.

Daniel Brunovský je v poradí druhým autorom, ktorého máte možnosť zažiť u nás v ateliéri v rámci programu Učím sa od slovenských výtvarníkov.  

Po úspešnom júlovom workshope s Mariánom Komáčkom, ktorý bol zameraný na abstraktnú maľbu na väčších formátoch, tvorba Daniela Brunovského ponúka naopak možnosť vytvoriť obraz - krajinu so symbolickým významom a skrytým príbehom.

Workshop sa nemusia báť navštíviť ani začiatočníci. Stretnutie s umelcom, ktorý priamo pred Vašimi očami maľuje obraz je predovšetkým zážitok a takáto možnosť je vzácnosťou.

Ak ste v maľbe a tvorbe skúsenejší, námet si môžete v duchu tvorby D. Brunovského pripraviť doma. Ak sa na to necítite, v ateliéri budú pripravené inšpirácie a najmä celým procesom vzniku obrazu Vás bude D. Brunovský sprevádzať. Námet workshopu je: Vzdialené a fantastické krajiny, priestory snov a miesta, ktoré nikdy nenavštívime...

 

Technika & materiál:

Technikou bude akryl na plátne. K cene workshopu sa priamo na mieste dopláca cena plátna podľa zvolenej veľkosti. Na workshop je potrebné priniesť si sadu plochých štetcov. Je možnosť zakúpiť si ich aj v ateliéri.

 

TVORBA D. BRUNOVSKÉHO

Recenzie

Váš príspevok

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Meno:
neprihlásený

Príspevky môže vkladať iba prihlásený používateľ.

Figurálna kresbaVoľná maľbaPríprava na talentové skúškyIndividuálne lekcie kresby a maľbyBalíčkyDarčeková poukážka Učím sa od... Daniel BrunovskýAbstrakcia - veľký formátAkadémia aktuKrajinomaľba v plenéri - skicárTeambuilding