ilustračný obrázok

Balíčky

Ponúkame niekoľko typov balíčkov našich kurzov a workshopov, aby ste sa ich ideálnou kombináciou dostali, čo najrýchlejšie k svojím vysnívaným cieľom.

 

Chcem sa naučiť kresliť

Zaujíma Vás kresba? Chcete sa naučiť kresliť akékoľvek predmety, ľudí či krajinu? Príďte si osvojiť zákonitosti, techniky a princípy kreslenia.  Balíček je zostavený z dvoch individuálnych lekcií a jedného workshopu zameraného na kresbu. 

/2x individuálna lekcia, 1x workshop/

Chcem sa naučiť maľovať 

Ste začiatočníci a hľadáte svoju cestu v rôznych štýloch maľby a jej technikách? Vyskúšajte jednu individuálnu lekciu, jednu lekciu skupinového kurzu Voľnej maľby a jeden víkendový maliarsky workshop a zistite, ktorý prístup Vám najviac vyhovuje.

/1x individuálna lekcia, 1x voľná maľba, 1x workshop/

Chcem sa zlepšiť v maľbe

Máte už viacero skúsenosti v maľbe, ale cítite, že by to mohlo byť lepšie len neviete ako na to? Tri lekcie pravidelného kurzu Voľnej maľby Vám poskytnú zázemie pre zlepšenie sa v technike maľby akrylovými, olejovými či akvarelovými farbami. Víkendový workshop k tomu Váš progres ešte zintenzívni.

/3x voľná maľba, 1x workshop/

Zaujímajú ma maliarske techniky

Chcete vyskúšať maliarske techniky viac do hĺbky? Maliarske workshopy sú v našom ateliéri takmer každý víkend vždy na inú tému. Môžete sa dozvedieť o postupoch staromajstrovskej maľby, modernej akrylovej maľbe, maľbe alla prima olejovými farbami a mnohé iné. V balíčku sú tri maliarske workshopy podľa Vášho výberu.

/3x workshop/

Zaujíma ma olejomaľba

Mnohí naši študenti podľahnú kúzlu olejových farieb, napriek tomu, že práca s nimi si vyžaduje istú skúsenosť a zručnosť. Na dvoch individuálnych lekciách Vás lektor prevedie rôznymi spôsobmi práce s olejovými farbami. A z maliarskeho workshopu si odnesiete obrázok, ktorý možno poputuje rovno do rámu.

/2x individuálna lekcia, 1x workshop/

Chcem vyskúšať zo všetkého trochu 

Prehliadka našich kurzov a workshopov. Kurz Figurálnej kresby podľa živého modelu, Kurz Voľnej maľby, Maliarsky workshop a Individuálna lekcia. Objavte v čom ste dobrí, čo Vás láka a ktorý tip kurzu Vám vyhovuje. 

/1x figurálna kresba, 1x voľná maľba, 1x workshop, 1x individuálna lekcia/

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Recenzie

Váš príspevok

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!

Meno:
neprihlásený

Príspevky môže vkladať iba prihlásený používateľ.

Figurálna kresbaVoľná maľbaPríprava na talentové skúškyIndividuálne lekcie kresby a maľbyUmenie ako experiment BalíčkyDarčeková poukážka Kvety, kyticaZáklady kresby - Portrét II.